Nasza oferta dla dzieci jest wyjątkowa

Nie ma nic wspanialszego niż pasja łącząca całą rodzinę. Wspólne narciarskie wyjazdy pozwalają na aktywne spędzenie wolnego czasu oraz wykształcanie w dzieciach zdrowych i pożytecznych nawyków na przyszłość. Zaszczepienie w naszych pociechach zamiłowania do sportu jest startem do zdrowego życia. W krajach alpejskich szkolenie zaczynają już czterolatki. Jednak wiele z tych dzieci znacznie wcześniej poznaje atmosferę stoku, sprzęt i przyjemności związane z narciarstwem.

Przedszkole narciarskie dla maluchów

Nasza szkoła zorganizowała przedszkole narciarskie, z którego mogą korzystać dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Chcemy, żeby maluchy świetnie się bawiły na śniegu i poznawały klimat narciarstwa. W trakcie zabawy można świetnie się uczyć i poznawać nowe rzeczy. Kiedy Twoje dziecko znajduje się pod profesjonalną i odpowiedzialną opieką, która dba o jego bezpieczeństwo, Ty masz czas na zjazd po trasach Harendy. Najlepiej odwiedzić nas osobiście i dokładnie sprawdzić warunki oraz atrakcje, które przygotowaliśmy dla najmniejszych dzieci.

Park Pingwina HSKI

Nasze przedszkole narciarskie znajduje się na terenie Parku Pingwina HSKI, w którym zorganizowaliśmy wiele atrakcji, pozwalających maluchom na ciekawe spędzenie czasu. Bohaterem i gospodarzem parku jest Pingwin HSKI, którego zadaniem jest animowanie zajęć, prowadzenie rozgrzewek i zabaw ruchowych oraz objaśnianie podstawowych pojęć związanych z nartami. Do obowiązków naszego pingwina należy również prowadzenie pierwszych zajęć narciarskich, opracowanych specjalnie pod kątem bardzo małych dzieci. Na terenie parku znajduje się nawet specjalny wyciąg dla maluchów o długości 80 metrów.

Lapońska Wioska i Pociąg Śnieżny

Obok Parku Pingwina czeka kolejna atrakcja dla maluchów. W Wiosce Lapońskiej napotkają renifery, psy husky i oczywiście namioty. W ramach zajęć dzieci mogą przejechać się w specjalnych, psich zaprzęgach, z których najlepiej poznawać będą uroki Harendy. Ośrodek można zwiedzić również za pomocą śnieżnego pociągu, który zabiera wszystkich chętnych na wspaniałą wycieczkę po całym terenie. Takich atrakcji próżno szukać w innych miejscach.

Kursy narciarskie dla dzieci

Dzieci błyskawicznie uczą się nowych rzeczy. Wielu rodziców jest szczerze zdziwionych widząc, jak szybkie postępy narciarskie robią ich pociechy. Dlatego tak ważne jest, aby swoje pierwsze kroki w tym sporcie nasze maluchy stawiały pod okiem profesjonalnych instruktorów. Nawet świetnie jeżdżący na nartach rodzice nie mają odpowiedniego przygotowania dydaktycznego, które mogłoby pomóc we właściwym kształtowaniu postawy oraz techniki jazdy. HSKI oferuje kadrę wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności do pracy z dziećmi. W naszej szkole narciarskie prowadzimy naukę zarówno jazdy na dwóch, jak też na jednej desce. Jest też kolorowo, wesoło i przyjaźnie.

No Comments

Post A Comment