4 stacje w Zakopanem na jednym skipassie!

Stacje narciarskie Harenda, Polana Szymoszkowa, Suche i Witów oficjalnie podpisały porozumienie inaugurujące projekt Góral Skipass. Już w tym sezonie będziecie mogli korzystać z podhalańskich stoków na jednym bilecie. Z pierwszych informacji wynika że niedługo do projektu przystąpi Kasprowy Wierch

– Będziemy wspierać stacje w realizacji tego projekt tak, jak tylko będzie to możliwe. Trwają również rozmowy o uruchomieniu specjalnego skibusa jeżdżącego między stacjami – mówił podczas konferencji burmistrz Zakopanego Leszek Dorula.

– HARENDA już zaprasza na nadchodzący sezon, który zapowiada się wyjątkowo, w HSKI natomiast znajdziecie mnóstwo atrakcji oraz szeroką gamę kursów dla dzieci i dorosłych. Kupując u nas bilet już bez problemów możecie szaleć po całym Zakopanem!

zrzut-ekranu-2016-09-22-o-08-55-09

Góral Skipass będzie można kupić online od listopada na stronie goralskipass.com, w biletomacie w centrum Zakopanego oraz przy stacjach. Docelowo skipass będzie dostępny także w hotelach i pensjonatach. Cennik wkrótce zostanie podany na stronie goralskipass.com.

No Comments

Post A Comment