Foods by Ann partnerem Szkoły Narciarskiej HSKI w Zakopanem

Miło nam poinformować że marka Foods by Ann została partnerem naszej Szkoły Narciarskiej HSKI. W ramach współpracy, marka Anny Lewandowskiej, wspierać będzie rozwój dzieci i młodzieży podczas kursów narciarskich.

Przypomnijmy, że Szkoła Narciarska HSKI to zrodzona z pasji do nart, rodzinna inicjatywa, która od 15 lat z sukcesami funkcjonuje na polskim rynku. W swoich szeregach ma wielu utytułowanych zawodników, z uczestnikami Igrzysk Olimpijskich na czele. HSKI to przede wszystkim największe przedszkole narciarskie dla dzieci w Polsce, szkolenia dla dorosłych i dedykowane programy dla zawodników.

Marka Foods by Ann pojawia się w gronie partnerów HSKI. Produkty producenta znajdą się w jadłospisie sportowców, w pakietach sponsorskich dla uczestników wyjazdów, w największym przedszkolu narciarskim dla najmłodszych, a także doładują energią instruktorów na stokach. Marka stawia na rozwój i łatwy dostęp do swoich artykułów. Nowe partnerstwo jest okazją dla klientów do zapoznania się z asortymentem Foods by Ann i wprowadzenia w życie zdrowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat.

„Foods by Ann to najwyższej jakości produkty, co jest tożsame z tym, czym od lat zajmuje się HSKI. Razem dbamy o zdrowy i aktywny rozwój każdego sportowca. Dzięki wspólnej promocji, będziemy mogli jeszcze bardziej uświadamiać wszystkim jak ważne jest dbanie o własne zdrowie, tak istotne do uprawiania sportów, nie tylko zimowych” – mówi Andrzej Hyc, właściciel HSKI.

FOODS BY ANN
Foods by Ann to marka sygnowana nazwiskiem Anny Lewandowskiej, która powstała w 2016 roku. Jej misją jest wskazanie właściwych nawyków żywieniowych oraz tworzenie produktów, które udowodnią, że zdrowe nie musi kojarzyć się wyłącznie z wyrzeczeniem. Artykuły spożywcze marki Foods by Ann to synonim najwyższej jakości, a ich podstawą są pieczołowicie dobrane składniki i surowce, dzięki czemu odpowiadają nawet najbardziej wymagającym konsumentom.

„Foods by Ann to moja marka spożywcza, która dba o Ciebie i o Twoje zdrowie”
Anna Lewandowska

Więcej informacji o Foods by Ann: https://foodsbyann.com/
Facebook: https://www.facebook.com/FoodsByAnn
Instagram: https://www.instagram.com/foods_by_ann/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.