Do Zakopanego wraca impreza najwyższej rangi! Wielkie nazwiska na Harendzie!

Najlepszych zawodników już tej zimy będzie można zobaczyć na zakopiańskiej Harendzie. Wydarzenie rangi FIS po wielu latach ponownie wraca do Polski. W dniach 11 i 12 luty 2017 zostanie rozegrany PUCHAR EUROPY w slalomie mężczyzn, a to znaczy że na Harendzie pojawią się zawodnicy z czołówki Pucharu Świata!!! Znani z codziennych zmagań na najtrudniejszych trasach świata tym razem zmierzą się z czarną trasą na stoku w Zakopanem.

Organizatorzy zapowiadają że trasa slalomowa zostanie wyjątkowo przygotowana, a jej układ będzie pasował do bardzo technicznych zawodników. Już wiemy nieoficjalnie że możemy się spodziewać takich zawodników jak choćby:
Felix Neureuther (Niemcy) – zwycięzca 12 Pucharów Świata, który już miał okazję trenować na Harendzie!

W przeszłości Harenda była organizatorem wielu znaczących imprez, tutaj rozgrywany był 2-krotnie slalom kobiet w ramach Pucharu Europy. Wydarzenia te zostały ocenione bardzo wysoko, a sama organizacja wzorowo! HSKI również miał w swój udział w obu imprezach, gdzie odpowiedzialne było min. za przygotowanie tras podczas zawodów.

fjaellstroem-magdalena

Nadchodząca impreza Pucharu Europy w slalomie mężczyzn ma być przepustką do możliwości ubiegania się o organizację tej najważniejszej imprezy jaką jest Puchar Świata w slalomie, co było by dla Zakopanego spełnieniem narciarskich marzeń i podkreśleniem że Zakopane to stolica nie tyko zimowa, ale tych najważniejszych imprez narciarskich i obok Pucharu Świata w skokach narciarskich, również będzie gościła kolejną edycję tym razem typowo narciarską!

slalom-harenda

Wszelkie informacje odnośnie szczegółowego planu rozgrywanej imprezy w lutym będzie znana niedługo! Koniecznie bądźcie z nami na bieżąco na naszym profilu FB

HSKI z tej okazji przygotowało specjalną niespodziankę dla dzieci, które dzięki naszym kursom będą mogły spotkać wielkie gwiazdy i uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu!

Zapisy tutaj -> http://hski.pl/dzieci/

No Comments

Post A Comment