Somfy i HSKI – razem na rzecz komfortu i bezpieczeństwa

Firma Somfy, wspólnie z HSKI przygotowały ogromną niespodziankę dla fanów białego szaleństwa i nowych technologii. Jeśli tej zimy odwiedzicie stok narciarski przy zakopiańskiej Harendzie, na miejscu będziecie mogli zapoznać się z nowatorskimi rozwiązaniami typu „Smart Home”. Przekonacie się, jak w praktyce działa innowacyjna, inteligentna technologia i poczujecie się naprawdę wyjątkowo – tak jak na co dzień we własnym domu.

Dzięki systemom typu smart, nasz dom zawsze jest pod pełną kontrolą, nawet wtedy, gdy jesteśmy na nartach, wysoko w górach. Inteligentny system pozwoli nam w dowolnej chwili otworzyć okno i wywietrzyć mieszkanie, umożliwi zdalne otwarcie bramy, dzięki czemu kurier bez problemu zostawi na podjeździe długo wyczekiwaną paczkę, a gdy już wrócimy do domu z ciężkimi walizkami, centrala sterująca automatycznie otworzy drzwi wejściowe i włączy światło. Wygodne, prawda? – mówi Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający Somfy w Polsce.

To wszystkie jest możliwe dzięki systemowi -> TaHoma Premium.

Nowoczesne urządzenie firmy Somfy pozwala sterować różnorodnymi urządzeniami, które znajdują się w Waszym domu Tak to działa – zobacz ->

Nasi klienci często powtarzają, że czują się u nas jak we własnym domu. Teraz, dzięki współpracy z Somfy, takich głosów z pewnością będzie jeszcze więcej. To dla nas wielkie wyróżnienie i duma, że tak profesjonalna i uznana na rynku firma zaufała HSKI. Cieszę się, wspólnie możemy tworzyć bezpieczny, inteligentny i profesjonalny dom! – mówi Andrzej Hyc, właściciel HSKI.

Firma Somfy działa w 60 krajach i jest światowym liderem inteligentnych rozwiązań dla domu, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Swoim klientom dostarcza m.in. napędy do bram, silniki do rolet i zintegrowane systemy zarządzania domem. Zobacz ile jeszcze rzeczy znajduje się w jej ofercie -> 

Zapraszamy do HSKI i dziękujemy za zaufanie!

No Comments

Post A Comment